Polski English Deutsch České Slovenský Русский Український Казақша Italiano Română Suomi Svenska Norsk
Nowości w serwisieZapoznaj się z naszą ofertąZapraszamy do sklepuInneO nas - Wczoraj, dziś, jutro...Dane teleadresowe firmy

Stručný opis našej skupiny WADi


grupa Wadi opinieKomentarze.pl
Biuro Podróży WADi "Na Wschód" - najlepsze wycieczki do Rosji, wycieczki na Białoruś czy wyjazdy na Ukrainę. Portal dla amatorów przygód i prawdziwych turystów. Biuro kompleksowo organizuje wyjazdy indywidualne i grupowe, nawet w bardzo nietypowe miejsca takie jak Czarnobyl, Murmańsk (Koło Polarne), Wołgograd (Stalingrad), Jezioro Bajkał, Syberia, Tajga, Kamczatka, oraz wiele innych miejsc.


grupa WadiWADi.com.pl - Gotowe oferty turystyczne przeznaczone dla bardziej wymagających turystów chcących poznać Europę Wschodnią, Azję... na wycieczkach zorganizowanych. Tu znajdziesz wycieczkę do Moskwy, wycieczkę do Petersburga, wycieczkę do Wilna, wycieczkę do Lwowa, ale nie tylko! Są tam też wycieczki do Wiednia, wycieczki do Berlina, wycieczki do Budapesztu, wycieczki do Bratysławy, Wycieczki do Pragi... naprawde wiele wycieczek.

grupa Wadi WizoPak.plWizoPak.pl - Miła strona internetowa poświecona w całości sprawa wszelkich wiz. Wiz Turystycnych, wiz biznesowych, wiz tranzytowych. Dla wszystkich którzy poszukują: Wizy do Rosji, wizy na Białoruś, wizy do Kazachstanu, wizy do Indii, wizy do Chin, wizy do Uzbekistanu, wizy do Tadżykistanu, wizy do Mongolii, wizy do Kataru, wizy do Wietnau, wizy do Turkmenistanu, a nawet wizy do Turcji. Oraz wiele innych spraw związanych z wizami.

HotelopakHoteloPak.com - najnowasza nasza strona poświęcona ofertom hotelowym z całego świata. Jeśli szukasz hotelu? pokoju hotelowego? to właśnie strona dla Ciebie. Tu znajdziesz też opisy hoteli często z bardzo przydatnymi praktycznymi informacjami. Możesz też dowiedzieć się, co to są tak zwane "gwazdki" hotelowe, czy jakie mamy rodzaje hoteli.


grupa Wadi szkolapilotow.comSzkolaPilotow.com - Szkolenia dla kandydatów chcących poznac prace Pilota Wycieczek. To również kursy dla już czynnych pilotów wycieczek oraz pracowników biur podróży. Tu możesz znaleźć szkolenia i kursy podwyższające Twoje umiejętności zarowno praktyczne jak i językowe. Nasze kursy są nastawione na wiedzę praktyczną sprawdzoną w działaniu.
Prowadzimy też kursy komputerowe dla... Seniorów.


Dyrektor WADi.plDyrektor.wadi.pl - Strona naszego Dyrektora zarządzającego czyli aktualnego CEO. Oceniającego świat i naszą pracę oraz rzeczywistość taką jaka jest naprawdę. Mimo nieraz kontrowersyjnych i ciekawych poglądów, warto czasem przeczytac co się "rodzi" w Dyrektorskiej głowie i jakie problemy miewa sam... Dyrektor WADi.


Praktykant WADiPraktykant.wadi.pl - Specjalna strona przeznaczona dla naszych Praktykantów i Stażystów WADi. Tu znajdą nasi Praktykanci ciekawe materiały skzoleniowe, pomocne filmy czy ciekawe tematy. Prezentowane są tam też same prace praktykantów szczególnie Praktykantów-Grafików oraz zabawne żarty czy powiedzenia jakie "tworzą" sami praktykanci-Turyści.


grupa transsyberyjska.euTRANSSYBERYJSKA.eu - strona poświęcona tej największej na świecie magistrali kolejowej jaka jest: Kolej Transsyberyjska. Tu poznasz rosyjskie pociągi i wagony, kupisz bilety na tą wspaniałą przygodę. Tu również kupisz bilety kolejowe nad jezioro Bajkał, do Chin czy do Mongolii. Strona ma tez opisy innych ciekawych lini kolejowych w Europie i Azji. Przez stronę prowadzona jest sprzedaż biletów kolejowych: Eurpy i Azji.


grupa WadiConcierge WADi - To ekskluzywna usługa dla klientów typu ViP. To oferta również dla hoteli 3*** i 4****, które chcą mieć dodatkowe bardzo ciekawe usługi gwarantujące dużą obsługe gości hotelowych. Usługa ta polega na wykonywaniu bardzo nietypowych zamówień specjalnie dla klientów wymagających zamawiająccyh nietypowe wycieczki, usługi czy majacych spec życzenia ;-)


grupa Wadi Blog.wadi.pl - Nasz firmowy blog, który często jest rozwinęciem tego co się ciekawego u nas i nie tylko dzieje. To kanał komunikacyjny zawierajacy często bardzo ciekawe informacje zdjecia opisy ciekawych miejsc i państw.grupa WadiForum.wadi.pl - Forum dotyczące wieku bardzo ciekawych spraw związanych z podóżowanie, kolejami, biletami, promocjami. Kanał komunikacyjny gdzie można coś skomentowac, dodawać wpisy, znaleźć informacje. To wlasnie nasze Forum.wadi.pl.grupa EN.wadi.plEN.wadi.pl - angielskojęzyczne strony biura podróży WADi "Na Wschód".
EN.wadi.pl - page English-language travel agency WADi "To East".
grupa IT.wadi.plIT.wadi.pl - włoskojęzyczna strona biura podróży WADi "Na Wschód"
it.WADi.pl - Le agenzie di viaggio italiane parti WADi "Su Est".
grupa RU.wadi.plRU.wadi.pl - rosyjsko języczna strona biura podróży WADi.
RU.wadi.pl - Российская сторона турагентства ВАДИ / WADi.
grupa WadiDelegacja.wadi.pl - To obsługa wyjazdów służbowych i wszelkiego rodzaju delegacji dla biznesu. Z angielskiego inaczej MICE czyli pełny zakres obsługo podróży biznesowych i dla klientów typu: VIP. Obejmuje sprawy delegacji i podróży służbowych po Europie Wschodniej, Azji Średniej, Azji. Oczywiście ze szczególnym uwzględnieniem krajów: Rosja, Białoruś, Ukraina, Kazachstan, Mongolia, Chiny.


iBanditi.comiBanditi.com - to strona sklep internetowy dla klientów szukajacych oryginalnych ciekawych wzorów włoskiej mody. Unikalne autorskie grafiki na dobrej jakości koszulkach, ciekawe dodatki a wszytko z włoskim desingiem. To ciekawa odzież firmowana naszą własną marką.grupa Wadi ArturInga.plArturinga - Portal sprzedaży wysyłkowej. Chcemy aby był to największy portal wysyłkowy zarówno w polsce jak i europie. Specjalizacja tego portalu mają być: książki, płyty CD, DVD, sprzęt Video, AGD, TV. Portal będzie rozwijany na Eupę środkowo-wschodnią: Polska, Czechy, Słowacja, Rosja, Ukraina, Białoruś,... i inne kraje. Docelowo ma byc w 7 językach.


Opinie komentarzeOpinieKomentarze.pl - Plotkarski portal na temat tego co i jak można skomentować, czyli nasze opini i komentarze. Któż z nas nie lubi czasem poplotkować i poczytać ploteczki ;-) . To właśnie taki luźny portal na różne tematy, zadajemy pytania, czasem trudne pytania i dajemy na nie odpowiedzi.grupa Wadi INGI.plingi.pl - Zabawny portal ze słownikiem wszelkich "ingów" czyli wyrazów z końcówą -ing. Tu znajdziecie obajśnienie co to jest Łomżing, plażing, moping oraz naprawdę wiele ciekawych innych ingów. Kto by pomyślał, że tyle ich mamy w języku polskim! A jednak są Ingi :-)grupaNieBankrutuje.wadi.plNie BankrutujeNieBankrutuje.wadi.pl i Nie-Bankrutuje.wadi.pl - Nasz portal partnerski zaufanych i sprwdzonych firm.WADI © statystyka